Coaching personalny

Historia Miltona Ericksonna.
Pewnego dnia na podwórko gospodarstwa, w którym zamieszkiwałem będąc dzieckiem, przywędrował nieznany koń. Nikt nie wiedział skąd przybył, a nie miał na sobie żadnego oznaczenia, które mogłoby nam pomóc ustalić jego pochodzenie. Nie mogło być mowy o zatrzymaniu konia, ponieważ z pewnością do kogoś należał. Mój ojciec zdecydował odprowadzić go do domu. Wsiadł na niego, wyprowadził go na drogę i po prostu zaufał, że instynkt konia zawiedzie go do jego domu. Interweniował jedynie wtedy, gdy koń schodził z drogi i zaczynał jeść trawę, albo zbaczał w pola. Wówczas ojciec prowadził go z powrotem na drogę. W ten sposób koń szybko wrócił do swego właściciela. Właściciel, gdy ujrzał konia nie krył zaskoczenia i zapytał ojca: ''Skąd wiedział Pan, że koń pochodzi właśnie stąd i należy do nas?'' Na to ojciec odpowiedział: ''Ja tego nie wiedziałem, to koń wiedział! Ja tylko pilnowałem, żeby nie zszedł z drogi”.TYM DLA NAS JEST COACHING

Coaching personalny zapewnia indywidualną relację z coachem , który towarzyszy w dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu zawodowym, rodzinnym, relacjach i sposobach funkcjonowania. Coaching umożliwia , klientowi dawanie tego z siebie, co najlepsze.Pozwala uczyć się i rozwijać w taki sposób, w jaki klient chce odnajdując najwłaściwsze dla siebie drogi i rozwiązania.
Do pracy coachingowej podchodzimy z ogromną uważnością i odpowiednią - wspierającą/towarzyszącą postawą.Każdy z naszych coachów ma odpowiednie certyfikaty, minimum 7 letnie doświadczenie w swojej pracy oraz własnego mentora i superwizora.Rygorystycznie odnosimy się do naszych wewnętrznych standardów pracy coacha, mając zawsze na uwadze dobro klienta.Nigdy nie traktujemy coachingu jako doradztwa czy psychoterapii i wyraźnie oddzielamy te formy pracy.
Coaching personalny jest przydatny, kiedy:

  • Potrzebujesz większej pewności siebie i wyższego poziomu swoich umiejętności.
  • Rozwijasz swoją karierę i/lub chcesz umocnić pozycje zawodową
  • Potrzebujesz klarowności swoich celów i wartości.
  • Chcesz podejmować lepsze decyzje
  • Za ważne dla siebie uznajesz by mieć stała stymulację intelektualną
  • Chcesz jasności w relacjach z innymi, tego, co możesz dać, a co wziąć

Jeżeli mają Państwo pytania do nas - prosimy o kontakt

O nas

Inspirujemy Zmiany...
to nasze motto, motywacja i cel działania...


Więcej »

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adres: ul. Pionierów 46, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: +48 535 105 209
Fax: (22) 756 59 41
E-mail: kontakt@alterna.pl


Więcej »

Szukaj

Mapa serwisu | Kontakt
Copyright © 2010 Alterna Sp. z o.o.