Polecane Miejsca

Prezentujemy ciekawe miejsca na zorganizowanie szkolenia, spotkania grupowego czy wyjazdu integracyjnego.

 • Alterna - Zalesie Górne k/Warszawy

  Zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej. Jesteśmy w Zalesiu Górnym koło Warszawy.Z Warszawy jest szybki i dogodny dojazd.Dysponujemy stylowym i komfortowym pomieszczeniem konferencyjnym mogącycm pomieścić do 15 osób,a także jadalnią, gdzie ta sama ilość osób może spożyć obiad.Współpracuje z nami kilka firm cateringowych dostarczających posiłki.Zapewniamy przerwy kawowe,na które składają się kawa ( ekspres ciśnieniowy), herbata, napoje w dowolnych ilościach oraz przekąski słone i słodkie.Istniej możliwość parkowania samochodów,korzystania z naszego ogrodu ( 2000 m kw) oraz noclegu w pobliskim hotelu ( 500 m od nas)

 • Dwór Zaścianek

  Przytulne i bardzo przyjazne miejsce, fantastycznie położone i pełne uciech nie tylko dla oczu ale i..podniebienia. Odległość od Warszawy trochę ponad 100 km, a klimat jakże inny.Bardzo lubimy tu szkolić.

 • Fero-Lux

  Przepięknie położony i doskonale prowadzony obiekt, stanowi jedno z naszych ulubionych miejsc na organizację szkoleń w górach.

 • Hotel Magellan

  Niedaleko od Warszawy ( pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim i Piotrokowem Trybunalskim) doskonały obiekt na realizację szkoleń, zjazdów itp.Atrakcyjne zaplecze w postaci spa oraz liczne możliwości zajęć integracyjnych proponowane przez ośrodek.Polecamy !

 • Pałac w Leźnie

  Fantastyczna lokalizacja niedaleko lotniska w Gdańsku oraz stylowe wnętrza, piękny park i doskonała organizacja czyni to miejsce naszym ulubionym, gdy tylko mamy okazję pracować z klientami w tej części Polski

Jeżeli mają Państwo pytania do nas - prosimy o kontakt

O nas

Inspirujemy Zmiany...
to nasze motto, motywacja i cel działania...


Więcej »

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adres: ul. Pionierów 46, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: +48 535 105 209
Fax: (22) 756 59 41
E-mail: kontakt@alterna.pl


Więcej »

Szukaj

Mapa serwisu | Kontakt
Copyright © 2010 Alterna Sp. z o.o.