Naszym Zdaniem

O pisaniu ofert...

Klienci pierwszy raz nawiązujący z nami kontakt, proszą o ofertę, zanim zdecydują o spotkaniu. O ofertę szkolenia z negocjacji, komunikacji, zarządzania, inną, lub wszystkie te naraz. Pewnie wielu z TYCH klientów straciliśmy, zanim ich zdobyliśmy, ponieważ... nie piszemy ofert.
Jesteśmy trenerami, nie literatami. Nie żyjemy z pisania ''wszystkoobiecujących'', barwnych ofert. Potrafimy za to, pracować z ludźmi, nad ich sprawami/problemami, tak by byli skuteczniejsi w swoich działaniach.
Działamy tak, jak uczymy. Jak moglibyśmy być wiarygodni dla uczestników szkolenia ze sprzedaży, gdybyśmy do ich firmy wysłali ofertę z propozycją szkolenia, nie wiedząc nawet po co, dla kogo, czemu to szkolenie ma służyć i co najważniejsze, kto będzie w nim uczestniczył?
Naszą specjalizacją jest przygotowanie i realizacja szkoleń/warsztatów dostosowanych do unikalnych oczekiwań odbiorców. Robimy to od 19 lat. Robimy to dobrze, znamy się na tym i stale poszerzamy swoje kompetencje w tej dziedzinie.
Szkolenia przygotowujemy dla uczestników tak, by zleceniodawca mógł osiągnąć ustalone cele. Dla nas to duża różnica: przygotować i poprowadzić szkolenie dla uczestników, a przygotować i sprzedać program tak, by zleceniodawca go kupił.
Zawsze pracujemy Z GRUPĄ, czyli z uczestnikami konkretnego warsztatu, ich nastawieniem, możliwościami i oczekiwaniami, po to by osiągnęli cele i sukcesy w CODZIENNEJ pracy. By było to wykonalne, program warsztatu przygotowujemy WYŁĄCZNIE po ustaleniu/dodefiniowaniu potrzeb uczestników i określeniu pożądanej zmiany w działaniu/zachowaniu. Taki program może podlegać modyfikacji również podczas szkolenia, ponieważ za kluczowe uznajemy IŚĆ ZA GRUPĄ , nie przed grupą.
Surowe standardy jakie sobie określamy w naszej pracy pozwalają nam na takie podejście. Mamy stosowną wiedzę, doświadczenie i kompetencje, by tak działać. Jest to zdecydowanie trudniejsze niż realizacja szkolenia z materiałów ''kartka po kartce'', lecz niewspółmiernie efektywniejsze, czego doświadczyło około 20 tys. uczestników naszych szkoleń/warsztatów.

Dlatego, NIE MOŻEMY PAŃSTWU PRZEDSTAWIĆ OFERTY na podstawie wyobrażeń o Państwa pracownikach. To nie mieści się w naszej etyce, którą wierzymy Państwo doceniają. Możemy przygotować WSTĘPNY zarys tematyczny po spotkaniu się z Państwem.

Jeżeli mają Państwo pytania do nas - prosimy o kontakt

O nas

Inspirujemy Zmiany...
to nasze motto, motywacja i cel działania...


Więcej »

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adres: ul. Pionierów 46, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: +48 535 105 209
Fax: (22) 756 59 41
E-mail: kontakt@alterna.pl


Więcej »

Szukaj

Mapa serwisu | Kontakt
Copyright © 2010 Alterna Sp. z o.o.