Dlaczego klienci obdarzają nas zaufaniem?

Słuchamy i rozumiemy rzeczywistą sytuację klienta, uwzględniamy w tym perspektywę firmy, pracowników, zleceniodawcy oraz zewnętrzny obraz sytuacji.

Współpracę z klientami traktujemy, jako projekty rozwoju, poszukując najskuteczniejszych rozwiązań dla osiągnięcia celu często są to również rozwiązania niekonwencjonalne.

Jesteśmy rzetelni w doborze rozwiązań i zakresu współpracy, jeśli uznajemy, że nasze działania można zastąpić z lepszym efektem wykorzystaniem wewnętrznych zasobów w firmie, proponujemy je.

Mamy 19 letnie doświadczenie w branży szkoleniowo – konsultingowej na rynku polskim, co zaowocowało współpracą z kilkuset klientami.

Nasze doświadczenie jest różnorodne, zdobyte w firmach w Polsce i zagranicą, na uczelniach krajowych i zagranicznych. Każdy z naszych trenerów/coachów/konsultantów specjalizuje się w określonym obszarze i tematyce.

Mamy wewnętrzne standardy rozwoju wiedzy, umiejętności oraz postaw, wszyscy podlegamy superwizji indywidualnej oraz jesteśmy zobowiązani do stałego rozwoju także w zakresie specjalizacji.

Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi organizacjami i uniwersytetami, uczestniczymy w badaniach i stale śledzimy najnowsze trendy, koncepcje i metodologie, aktywnie promując je na naszym rynku

Jeżeli mają Państwo pytania do nas - prosimy o kontakt

O nas

Inspirujemy Zmiany...
to nasze motto, motywacja i cel działania...


Więcej »

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adres: ul. Pionierów 46, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: +48 535 105 209
Fax: (22) 756 59 41
E-mail: kontakt@alterna.pl


Więcej »

Szukaj

Mapa serwisu | Kontakt
Copyright © 2010 Alterna Sp. z o.o.