O nas

O nas

Nazwa Alterna pochodzi od łacińskiego alter, które znaczy zmieniać, wpływać.
Działamy zgodnie z naszą nazwą - inspirujemy zmiany w organizacjach naszych klientów.

Jesteśmy grupą ludzi zgromadzonych wokół wspólnej pasji. Pasji inspirowania zmian. Pragniemy, aby realizowane przez nas szkolenia, warsztaty, cochingi czy konsultacje stały się przyczynkiem do wprowadzenia zmian w sposobie działania i myślenia naszych klientów. Chcemy inspirować do nowatorskiego i otwartego podejścia, do kreatywności działań i zachowań, do samoanalizy swojej wiedzy i umiejętności, do poszukiwań w sobie i w swoich działaniach tego, co najlepsze i najbardziej właściwe.

Zmiany uznajemy za nieodłączny element postępu, rozwoju i dążenia, tak osobowości jak i organizacji. Inspirujemy... i nasi klienci podejmują decyzję o tym, co chcą, a czego nie zmienić.

Cieszą nas i ...inspirują sukcesy uczestników naszych szkoleń, coachingów i konsultacji. Pokazujemy, towarzyszymy w odkrywaniu różnych dróg i różnych możliwości wyboru w zależności od oczekiwań, potrzeb, obecnej wiedzy i umiejętności każdego klienta.

Ważne jest dla nas by współpraca bazowała na rzeczywistych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach naszych klientów, była indywidualnie dobrana do każdego oraz dawała narzędzia do wykorzystania w realnej sytuacji życiowej.

Jeżeli mają Państwo pytania do nas - prosimy o kontakt

O nas

Inspirujemy Zmiany...
to nasze motto, motywacja i cel działania...


Więcej »

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adres: ul. Pionierów 46, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: +48 535 105 209
Fax: (22) 756 59 41
E-mail: kontakt@alterna.pl


Więcej »

Szukaj

Mapa serwisu | Kontakt
Copyright © 2010 Alterna Sp. z o.o.